Guiwau VS NumberOne #OSKO @MYKOCULARINHAZINSONU | DeathKO - Farm Server - DeathKO Forum - TheDeathKO Panel
Welcome to DeathKO
24xx Farm Server Gaming
Sign Up Game

Guiwau VS NumberOne #OSKO @MYKOCULARINHAZINSONU

• Unutmayın yaptıklarınla sınayabilirsiniz.

Notfair

Member
Kayıtlı Üye
22 Haz 2020
55
3
8
24
SERVER AÇILMADAN ÖNCE ATIP TUTAN ARKADAŞ 7 KİŞİYE KARŞI KESİLİRSİN HEVESİN KAÇAR , GG XD

• Like
Tepkiler: leomefisto

LAST4One

Member
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
128
24
18
30
30 saniyede vs videosu vs den de bizim haberimiz yok bu arada dm farmlıyoruz slota gidiyorduk :D vs istiyorsan aslanım geliceksin cz ye bana da haber ver geçelim bir yere 30 dk vs atalm kim kimi domaltırsa caktın mı burda 30 snye video koyup kendini rezil ediyorsun amg lameri

Notfair

Member
Kayıtlı Üye
22 Haz 2020
55
3
8
24
30 saniyede vs videosu vs den de bizim haberimiz yok bu arada dm farmlıyoruz slota gidiyorduk :D vs istiyorsan aslanım geliceksin cz ye bana da haber ver geçelim bir yere 30 dk vs atalm kim kimi domaltırsa caktın mı burda 30 snye video koyup kendini rezil ediyorsun amg lameri
kankim sözde dm gidiyorsun ama harpydesin 10 dakika boyunca sen bizi biz seni kovaladık sonra dara geçtik floodlaşıp şimdi burda gelmişsin haberimiz yok vsvs. yayınında bile attım tebrik ederim dedin yayın geçmişine bak istersen xd , tsni atta anlaşmalı atalım kcsine kankiiim